Béžová látková barová židle DAN-FORM Paragon 77 cm – stylový a pohodlný doplněk vašeho interiéru

Stylová barová židle Paragon značky DAN-FORM zaujme především svou podnoží, která je vyrobena z černě lakovaného jasanového dřeva. Podnož má zajímavě prodloužené zadní nohy, které sahají až nad sedák a židle tak působí robustnějším dojmem. Opěradlo i sedák jsou speciálně tvarované a společně s nožními opěrkami zaručují maximální pohodlí.

Barová židle DAN-FORM Paragon 77 cm

Paragon se skvěle hodí do minimalistických i industriálních interiérů. Umístit ji můžete také do prostor barů nebo kaváren.

Stylový design

Béžová látková barová židle DAN-FORM Paragon 77 cm se může pochlubit moderním designem, který bude oblíbený hlavně u těch, kteří hledají stylový a jedinečný prvek pro své bydlení. Jeho designové řešení propojí klasiku a modernu do dokonalé harmonie.

Pohodlí

Opěradlo i sedák jsou speciálně tvarované a díky nožním opěrkám zaručují maximální pohodlí. Budete si moci užít více času u stolu, aniž byste se cítili nepohodlně.

Detail barové židle DAN-FORM Paragon 77 cm

Univerzálnost

Paragon značky DAN-FORM je univerzálním kusem nábytku, který lze použít jak do domácnosti, tak do komerčních prostor. Hodí se tedy nejen do kuchyně či jídelny, ale také do barů či kaváren.

Přejděte na stránku DAN-FORM Barová židle Paragon a získejte kvalitní a stylový doplněk vašeho interiéru.

Béžová látková barová židle DAN-FORM Paragon 77 cm