Černé barové židle Petra – Støraa, ideální pro sadu, 2ks a výška 88cm

Pokud hledáte kvalitní a moderní barové židle pro svůj domov, máme pro Vás skvělé řešení. Černé barové židle Petra – Støraa jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá jednoduchý a elegantní design, který dokáže vylepšit interiér Vaší kuchyně nebo jídelny.

Černé barové židle Petra - Støraa

Kvalitní materiály pro dokonalou stabilitu a pohodlí

Tyto černé barové židle jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují jejich dlouhou životnost a dokonalou stabilitu. Díky přesnému zpracování může být každá židle nosností až do 120 kg.

Židle jsou opatřeny odolným čalouněním, které je snadno udržovatelné a zároveň zajišťuje pohodlné sezení. Materiály použité pro výrobu židlí jsou šetrné k životnímu prostředí a snadno recyklovatelné.

Černé barové židle Petra - Støraa

Nádherný design pro dokonalou harmonii

Černé barové židle Petra – Støraa mají nádherný design, který dokáže vytvořit dokonalou harmonii s ostatním nábytkem ve Vaší kuchyni nebo jídelně. Černá barva a moderní tvar židlí jsou perfektně sladěny a vytváří pohodovou atmosféru, díky které si Váš domov zamilujete ještě více.

Při výrobě těchto černých barových židlí byl kladen důraz na detaily, takže každá židle je precizně zpracována a má hladké a zaoblené hrany, které chrání Vaše oblečení. Designově vynikající kolekce Petra – Støraa nabízí skvělou sadu dvou židlí o výšce 88 cm.

Černé barové židle Petra - Støraa

Za skvělou cenu získáte kvalitní výrobek

Černé barové židle Petra – Støraa jsou k dispozici za velmi konkurenční cenu, což z nich činí nejen kvalitní, ale i velmi přijatelnou volbu pro každého, kdo hledá kvalitní a moderní nábytek do svého domova.

Navštivte naši internetovou stránku www.vybirejnabytek.cz a objednejte si kvalitní černé barové židle Petra – Støraa již dnes. Vyberte si velmi přijatelnou sadu dvou kusů o výšce 88 cm a pohodlně si užijte svou oblíbenou kávu nebo drink s přáteli.

Černé barové židle Petra - Støraa