Černý akátový jídelní stůl Kave Home Alaia – eleganci do vašeho jídelního prostoru

Stylový jídelní stůl Alaia s masivní akátovou deskou černé barvy a kovovou podnoží zaujme zejména ty, kteří milují kvalitní materiály a jejich moderní až nadčasové propojení.

Černý akátový jídelní stůl Kave Home Alaia

Přírodní deska ve spojení s černě lakovaným kovem vytváří dokonalou kombinaci, která do vašeho interiéru vnese industriální i rustikální nádech.

Kolem stolu se pohodlně usadí osm stolovníků. Každý kus je jedinečný díky unikátním tvarům a tónům masivního dřeva, které navíc pochází z udržitelně obhospodařovaných lesů s kontrolovaným kácením.

Elegantní a nadčasový design

Jídelní stůl Alaia spojuje prvky moderního designu s kvalitními přírodními materiály. Masivní deskou z černého akátového dřeva a kovovou podnoží v černé barvě vytváří jedinečnou kombinaci, která nádherně doplní každý jídelní prostor. Světlejší stoly, které najdeme většinou v našich domovech, stůl Alaia skvěle rozvibruje a celý interiér zútulní.

Kvalitní materiály

Akátové dřevo je velmi pevné a tvrdé, přestože jde o listnatý druh stromu. Vysokou tvrdost dřeva lze dále zvýšit třeba i speciální povrchovou úpravou, proto se výrobci často rozhodují pro lakovaný povrch stolu. Kovové části jsou pak často v základu opatřeny tepelnou úpravou povrchu, která zamezuje oxidaci kovu, a stůl tak zůstane po dlouhá léta tak krásný, jako v den jeho pořízení.

Jedinečnost každého kusu

Díky unikátním tvarům a tónům masivního dřeva se žádný stůl Alaia neopakuje. Pokud hledáte nábytek s individuálním vzhledem, jste u něj na správném místě.

Pokud Vás zaujal tento skvělý kus nábytku, navštivte prosím skvelynabytek.cz.