Držák toaletního papíru Bemeta Trend-I – praktický doplněk do koupelny s moderním designem


Držák toaletního papíru Bemeta Trend-I

Praktický doplněk do koupelny s moderním designem

Držák toaletního papíru Bemeta Trend-I je dokonalým doplňkem nejen do moderních koupelen. Vypadá stylově a elegantně a jeho funkčnost je neocenitelná. Vůbec nezáleží, zda máte malou koupelnu, nebo velkou, tento držák je ideálním řešením pro kohokoliv.

Chrom, černá

Držák je k dostání v barevném provedení chrom a černá. Obojí varianty vypadají skvěle a jejich design je přizpůsoben modernímu stylu interiéru. Každá koupelna má svůj ráz a tento produkt dokáže být dokonalou ozdobou interiéru.

Montáž lepením i vrtáním

Držák je k mání se dvěma možnostmi montáže. Lepení je ideální pro všechny, kteří nechtějí ničit stěnu, samozřejmě pokud máte po ruce speciální samolepicí pásku. Pokud však potřebujete držák ukotvit pevněji, můžete využít vrtání. V balení samozřejmě naleznete i potřebný montážní materiál.

Sada na nalepení koupelnových doplňků pro montáž bez vrtání

Chcete-li se vyhnout vrtání do zdí, je ideální řešení zakoupit speciální sadu na nalepení koupelnových doplňků. Toto řešení umožňuje bezpečnou montáž bez nutnosti vrtání do stěn.

Produkt, který se Vám bude hodit do každé koupelny a jehož praktickost ocení každý!

Odkaz na produkt

Pokud se vám držák toaletního papíru Bemeta Trend-I líbí a chtěli byste si jej pořídit, můžete si jej objednat na internetovém obchodě www.nabytekted.cz. Neztrácejte čas hledáním v kamenných obchodech, jednoduše si produkty objednejte on-line.

Držák toaletního papíru Bemeta Trend-I

Držák toaletního papíru Bemeta Trend-I v místnosti