Eka Čalouněná postel SUTRA s úložným prostorem v barvě Trinity: Světlá hnědá (2306), rozměr 180×200 cm s kovovým rámem

Ní volbou pro nábytek, který bude vystaven častému používání.

ÚLOŽNÝ PROSTOR POD POSTELÍ
Jedním z hlavních důvodů, proč si můžete vybrat Čalouněnou postel SUTRA v barvě Trinity, je přítomnost praktického úložného prostoru pod postelí. Tento prostor lze využít ideálně jako místo pro uskladnění sezónního oblečení, ložního prádla nebo jiných předmětů, které nepotřebujete každodenně. Protože úložný prostor je umístěn pod postelí, nemusíte se obávat ztráty cenného prostoru v pokoji. Navíc je úložný prostor zajištěn kovovým rámem, který je pevný a odolný.

LAMELOVÝ ROŠT
Důležitou součástí každé postele je lamelový rošt, který zajistí správnou podporu pro Vaše tělo během spánku. Čalouněná postel Sutra je také vybavena lamelovým roštem, který snižuje tlak na Vaše tělo a přispívá k Vaší pohodě při snímání nohou z postele. Lamelový rošt také zlepšuje ventilaci matrace a snižuje riziko tvorby plísní a bakterií.

KOVONÝ RÁM
Čalouněná postel SUTRA je vyrobena s kovovým rámem, který je pevný a odolný. Kovový rám zajišťuje, že postel je stabilní a bezpečná. Rám je také odolný vůči opotřebení a nabízí dlouhodobou záruku pro Vaši postel.

VYBAVTE SVŮJ POKOJ ČALOUNĚNOU POSTELÍ SUTRA V BARVĚ TRINITY
Čalouněná postel SUTRA v barvě Trinity: Světlá hnědá (2306) je moderní a luxusní postel, která Vám nabízí optimální pohodlí a nádherný design. V kombinaci s úložným prostorem a lamelovým roštem se tato postel stane nejen krásnou a stylovou součástí Vašeho pokoje, ale také praktickým řešením pro ukládání Vašich předmětů. A díky rozměru 180 x