Ergonomická kancelářská židle Sego EVE EV 605 ve více barevných variantách

Pohodlná celočalouněná ergonomická židle od českého výrobce SEGO. EVE patří k modelům nižší střední třídy, ale je vhodná i pro delší sezení a náročnější kancelářskou práci. Na výběr černé nebo šedé čalounění. Nosnost 120 kg. Prodloužená záruka na 3 roky.

Hledáte-li kancelářskou židli, která by byla ergonomická, kvalitní a cenově dostupná, pak je model EVE od SEGO tím pravým řešením pro vás. Pokud trávíte v kanceláři celé dny a často máte bolesti zad nebo krční páteře, pak je určitě důležité, abyste měli kvalitní a pohodlnou židli. Výrobcem EVE je česká firma SEGO, která patří mezi největší výrobce kancelářského nábytku v České republice.

Hlavní výhody ergonomické židle Sego EVE

  • Celočalouněné provedení – kvalitní vícevrstvý molitan zaručí, že vaše záda i pozadí nebudou trpět ani po několika hodinách práce.
  • Měkčené a výškově nastavitelné područky – pomocí područek si můžete nastavit správnou výšku podle vaší postavy a také se lépe uvolnit při práci.
  • Kolečka 60 mm pro lepší stabilitu – velká univerzální kolečka na všechy typy povrchů o průměru 60 mm se starají o to, že je židle dokonale stabilní.
  • Synchronní mechanismus s vícebodovou aretací – srdcem židle je synchronní mechanismus s vícebodovou aretací, který přispívá ke zdravějšímu sezení.
  • Nízká váha pouhých 9 kg – velkou výhodou této židle je i její nízká váha pouhých 9 kilogramů. I křehčí ženy tak nebudou mít sebemenší problém s její manipulací.

Výrobce poskytuje na tento model prodlouženou záruku 3 roky, což je určitě další velká výhoda, kterou byste měli zohlednit při výběru této ergonomické kancelářské židle. Pokud hledáte židli, která by vám pomohla při vaší práci a zároveň byla ergonomická a kvalitní, tak si určitě prohlédněte tento model.

Cenu židle si můžete zkontrolovat na oficiálních stránkách výrobce, kde si můžete zvolit i barevné provedení židle podle vašich představ.

Technické parametry

  • Nosnost: 120 kg
  • Záruka: 36 měsíců
  • Barva plastu: černá