Garth – Rozšiřitelný zahradní stůl z týkového dřeva pro pohodlnou relaxaci v přírodě

Pro milovníky přírody a zahrádkáře je kvalitní a pohodlný zahradní nábytek naprostou nutností. Pokud toužíte po rozšíření své zahrady o elegantní stůl, který zaujme svojí robustností, kvalitou a extravagantním vzhledem, právě jste na správném místě. Náš rozšiřitelný stůl z týkového dřeva Garth je tím, po čem toužíte.

Rozšiřitelný stůl z týkového dřeva Garth

Jako každý zahradní nábytek by měl mít i stůl několik zásadních vlastností. Jednou z nich je jistě stabilita. Garth vyniká díky své robustnosti a vyváženosti, která zajišťuje, že stůl stojí pevně a stabilně i na nerovném terénu. Pro zajištění stabilita stolu Garth byla použita hliníková lišta, která přidává na odolnosti, ale také na výšce.

Další výhodou, kterou stůl Garth nabízí, je vysoká kvalita zpracování. Vyroben z kvalitního týkového dřeva, tento stůl odolá různým povětrnostním vlivům a zůstane stále krásný. Teakové dřevo je nejen odolné, ale také extrémně elegantní. Navíc, pokud nechcete, aby se povrch stolu změnil na stříbrno-šedou patinu, můžete použít speciální teakový olej, který najdete v našem obchodě.

Stůl z týkového dřeva Garth svým designem osloví nejen milovníky přírody a zahrady, ale i ty, kteří preferují moderní a vkusný design. Díky svému oválnému tvaru a jednoduchým liniím, jsou dveře k Garthovi otevřené pro všechny, kteří hledají vkus a styl.

Úspěch Garth stolu ovšem není jen v jeho vzhledu či kvalitě, ale především v jeho všestrannosti. Stůl se rozšiřuje a tak se bez problémů může přizpůsobit vašim potřebám. Jeho šířku můžete snadno upravit dle svých potřeb a až na 170 cm, tak se na něj vejde opravdu každý.

Garth je to nejlepší řešení nejen pro rodiny, které chtějí strávit společné chvíle venku, ale také pro skupinové akce, či oslavy. S takovým stolem se vaši hosté určitě nebudou nudit.

Kompletní obraz o stolu z týkového dřeva Garth si můžete udělat na našem eshopu. Vyberte si ze seznamu produktů, www.nabytekprozivot.cz/produkt/rozsiritelny-zahradni-stul-z-tykoveho-dreva-garth, ten pravý a užijte si relaxaci na plno.

Technické údaje

Pokud jste přesvědčeni, že Garth je tím pravým zahradním stolkem, pojďme se podívat na jeho technické údaje.

  • Šířka: 100 cm
  • Délka: 120 (170) cm
  • Výška: 75 cm
  • Hmotnost: cca 30 kg
  • Materiál: Týkové dřevo
  • Tvar: Oválný

Pokud hledáte zahradní stůl odolný, robustní a stále elegantního vzhledu, stůl Garth je tím pravým řešením. Můžete se těšit na kvalitu, jednoduchý design a zároveň všestrannost. Stůl Garth je vhodný do každé zahrady a s jeho pomocí si užijete dokonalou relaxaci v přírodě.

Obsah balení

Vše, co potřebujete k pohodlnému a komfortnímu užívání stolu Garth, najdete v balení. Jedná