Jídelní stůl DRONA borovice: Stůl pro přírodní interiéry a kvalitní jídlo


Jídelní stůl DRONA borovice:

Stůl pro přírodní interiéry a kvalitní jídlo

Chcete vytvořit harmonický prostor plný přírodních materiálů a přitom si užít kvalitní jídlo s rodinou nebo přáteli? Pak je ideální volbou jídelní stůl DRONA borovice s čirou skleněnou deskou. Jeho charakteristický tvar velikého volantu zaujme na první pohled a na druhý pohled oceníte kvalitní zpracování a pevnost stolu.

Přírodní materiály jsou v kurzu

Jídelní stůl DRONA je vyroben z kvalitní borovice, která dodá interiéru útulnost a příjemnou atmosféru. Borovice je ideální materiál pro vytvoření přírodního interiéru a s jídelním stolem DRONA získá váš byt nebo dům šmrnc. Kromě borovice se však na stolní desce objevuje i čirá skleněná deska, která působí moderně a zároveň zvýrazňuje přírodnost borovicového dřeva.

Již na první pohled je vidět, že výroba stolu DRONA byla znalci svého řemesla až po kosti a detaily dokazují, že na výrobě se podíleli šikovní řemeslníci. Každý detail je propracovaný do nejmenších nuancí, což z něj dělá nejen elegantní, ale zároveň i funkční nábytek, který se dokáže přizpůsobit různým příležitostem a početnému množství strávníků.

Jídelní stůl DRONA a jeho výhody

  • Kvalita: Stůl je vyroben z kvalitního borovicového dřeva a čirá skleněná deska se snese se vším
  • Design: Charakteristický tvar velikého volantu je svým způsobem luštěninou na pohled
  • Prostorovost: Stůl se hodí do větších místností i zahrad, díky tomu, že umí nabídnout dostatek místnosti pro různé příležitosti
  • Vyváženost: Kombinace přírodního borovicového dřeva a čiré skleněné desky zaručuje harmonii interiéru
  • Nastavitelnost: Díky regulovatelné výšce stolu si jej snadno přizpůsobíte pro různé události

Kde si koupit jídelní stůl DRONA borovice

Již jste si zamilovali jídelní stůl DRONA borovice? Pak neváhejte a objednejte si jej prostřednictvím internetového obchodu skvelynabytek.cz. Tento stůl vám garantuje nejen kvalitu, ale i nádherný design, který zlepší vaše kuchařské schopnosti a vaši zdravou chuť k jídlu.

Jídelní stůl DRONA borovice- foto

Podtrhněte svůj interiér kvalitou stolu DRONA borovice a užívejte si kvalitního jídla s rodinou a přáteli.

Jídelní stůl DRONA borovice- foto

Stůl pro opravdové gurmány je jídelní stůl DRONA na čtvercovém základu, který je vyroben z masivního borovice. Stůl je velice pevný a má dostatek místa pro pohodlné stolování i pro větší počet lidí.

Jídelní stůl DRONA s čirou skleněnou deskou má tvar velikého volantu a může uspokojit i náročnější uživatele.