Krásná modrá porcelánová jídelní souprava POPPY – 24 ks pro vaše domácí pohodlí

Odstín modré je v poslední době velmi populární a důkazem toho je i tato úžasná porcelánová jídelní souprava POPPY. Svojí krásnou modrou barvou okouzlí každého a bude se skvěle hodit k Vašemu stolu jako dokonalý doplněk.

Moderní design a kvalitní materiál

Tato jídelní souprava je vytvořena ve velmi moderním designu, který bude skvěle vypadat například na prosklené jídelním stolu či exteriéru. Vyrobena je z nejkvalitnějšího porcelánu, což zaručuje její odolnost a dlouhou životnost.

Porcelánová jídelní souprava POPPY se skládá z 24 kusů, mezi které patří:

  • 6 ks miskiček
  • 6 ks menších talířů
  • 6 ks polévkových talířů
  • 6 ks hlavních talířů

Vhodné i pro každodenní použití

Kromě svého krásného vzhledu a kvalýtního materálu je porcelánová jídelní souprava POPPY také velmi praktická. Souprava je mikrovlnná a myčková bez obav, že by se nějak poškodila. Díky tomu se bude hodit jak pro velké rodinné oslavy, tak i na každodenní použití.

Pokud Vás tato krásná jídelní souprava zaujala, můžete si ji objednat na našem eshopu codina.cz za skvělou cenu. Nenechte si ujít tuto příležitost a pořiďte si porcelánovou jídelní soupravu, která Vám zaručí dlouhotrvající a krásné služby.

Porcelánová jídelní souprava POPPY
Porcelánová jídelní souprava POPPY – krása v každé miskce.

Závěrem

Závěrem bych ráda zdůraznila, že porcelánová jídelní souprava POPPY je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí mít na svém stole kvalitní a krásné vybavení. Její moderní design a modrá barva ji činí vhodnou jak pro tradiční, tak i pro moderní interiéry. S touto soupravou budete mít vždy perfektně prostřeno.