Kulatý skládací stůl se skleněnou deskou ø 45 cm od Pop – Tomasucci

Článek o kulatém skládacím stolu

Kulatý skládací stůl

Popis

Kulatý odkládací stolek se skleněnou deskou ø 45 cm od Pop-Tomasucci je praktickým a zároveň elegantním doplňkem pro váš interiér. Skleněná deska v kombinaci s kovovým podstavcem vytváří moderní a vkusný design.

Vlastnosti

  • Designový kulatý stůl se skleněnou deskou ø 45 cm
  • Změkčené tvrzené sklo – tloušťka 10 mm
  • Ocelový podstavec lakován elektrostaticky
  • Plynný skládací mechanismus
  • Možnost nastavit výšku

Specifikace

Typ Kulatý stůl s podstavcem
Materiál Změkčené tvrzené sklo, ocelový podstavec
Barva Černá, bílá
Průměr desky 45 cm
Výška 50 – 70 cm (nastavitelná)

Užití

Kulatý skládací stůl se skleněnou deskou je vynikajícím doplňkem pro váš obývací pokoj nebo ložnici. Skvěle poslouží jako stůl pro notebook nebo jako stojan pod květinu, či okrasnou lampu. Díky plynnému mechanismu může být snadno složen a uložen kdykoliv bude potřeba ušetřit prostor.

Kde zakoupit

Kulatý odkládací stolek se skleněnou deskou ø 45 cm Pop – Tomasucci je k dispozici na webu NábytekPřehledně.cz za skvělou cenu. Pokud si jej objednáte nyní, máte navíc možnost využít aktuální slevu. Nakupovat online je rychlé, pohodlné a bezpečné.

Vyřešit si pomocí nábytku problémy s nedostatkem místa? To je velmi oblíbený trend současného bydlení. Snažíme se vytvořit si v interiéru útulný a přitom funkční prostor, v první řadě musíme myslet na to co našemu bydlení chybí. Rozhodně to bude jeden z prostorových i estetických prvků jako je např. nábytek který Vám ukážeme v našem dnešním článku. Kulatý odkládací stolek se skleněnou deskou ø 45 cm Pop-Tomasucci patří mezi oblíbené a funkční doplňky, které najdou uplatnění v každém bytě, v každé místnosti.

Jeho designové provedení vás sytě zaujme, ale co je důležitější, pomůže Vám ušetřit cenocenné místo. Rozměry stolku jsou přesně navrženy takovým způsobem, aby následně mohl být ve složeném stavu snadno skladován. Navíc při jeho přenosu nevynaložíte nejmenší úsilí, protože stůl je vyroben z lehkých materiálů, které nezpůsobí problémy ani při přenášení po schodech.

Stůl má vynikající vlastnosti, jelikož disponuje Změkčeným tvrzeným sklem o tloušťce 10 mm, a ocelovým podstavcem, které je lakován elektrostaticky. Stůl má plynný skládací mechanismus a možnost nastavit výšku, což ho dělá velmi praktickým. Navíc si u nás můžete vybrat ze dvou barevných provedení, černého nebo bílého.

Kulatý skládací stůl se skleněnou deskou 45 cm je skvělým pomocníkem v obývacím pokoji, přirozený řadu funkcí plní také v ložnici. Nahradit tím klasický noční stolek? Proč ne, s přínosem pro své skladovací kapacity.

Doplnění designovým a praktickým stolem není problém, navíc místo až začnete instalovat stůl, můžete si být jisti, že vlivem jeho elegánckého a jednoduchého provedení, budete mít na stolku už minimálně květinu, doppler a svíčku, které budou hladce přecházet do kontextu a kulisy nového nábytku.

Nakupovat současný nábytek může být složité a zdlouhavé, máte obavy, zda budete spokojeni se svým nákupem. Toto FOBIA.cz chápe, a proto nabízíme možnost vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dnů.

Přemýšlíte, jakou rozměrovou variantu kulatého stolu si zvolit, aby co nejvíce vyhovovalo vašim prostorám? Nevá