Moderní a prostorná kuchyňská sestava AVRIL 180 PLUS od Expedo

Expedo přináší na trh moderní a prostornou kuchyňskou sestavu AVRIL 180 PLUS. Tato sestava je vyrobena z kvalitního lamina, což zaručuje vysokou odolnost a dlouhé trvanlivosti.

Specifikace sestavy

Sestava má hloubku spodní části 48 cm a vrchní 31 cm a skládá se ze šesti skříněk, z nichž jedna disponuje i čtyřmi zásuvkami. Vše je k dodání pochopitelně včetně úchytů, takže ušetříte i na nákladech na samostatné nákupy.

Kuchyňská sestava AVRIL 180 PLUS obsahuje tyto skříňky:

  • horní skříňky: 80 G-72 2F, 60 G-72 2F, 40 G-72 F
  • dolní skříňky: 80 ZL 2F BB, 40D 4S BB, 60D 2F BB

Vzhled kuchyňské linky je závislý na složení skříněk, takže si můžete sestavit kuchyňskou linku přesně dle svých představ.

Možnost zakoupení dalších doplňků

Pokud si budete chtít doplnit kuchyňskou sestavu o dřez a pracovní desku, Expedo má pro vás připravenou skvělou nabídku. Vyberte si z nabídky doplňků, které se budou perfektně hodit ke kuchyňské sestavě AVRIL 180 PLUS.

Všimněte si i toho, že tato kuchyňská sestava nezahrnuje spotřebiče. Ty si musíte pořídit zvlášť. Ale takhle si můžete vybrat ty, které vám nejlépe vyhovují a sednou k vašim požadavkům.

Nádherný dekor

Kuchyňská sestava AVRIL 180 PLUS je nejen praktická, ale také nádherná. Tento model je velmi oblíbený díky modernímu vzhledu, který dokáže zkrášlit jakýkoli interiér.

Celkově tedy kuchyňská sestava AVRIL 180 PLUS představuje vynikající volbu pro ty, kteří hledají kvalitní a moderní kuchyňskou sestavu. Pořízením tohoto modelu získáte nejen prostornou kuchyni, ale také kvalitní materiály a nádherný design.

Použité materiály: LTD/MDF, HDF dřevovláknitá deska

Výběr pracovní desky

Při výběru pracovní desky z nabídky doplňků si můžete vybrat tu, která bude nejlépe odpovídat vašim požadavkům.

Pro více informací a nákup kuchyňské sestavy AVRIL 180 PLUS navštivte webové stránky Expedo.

Zdroj obrázku: Expedo