Moderní kulatý konferenční stolek od značky VASAGLE – rozměry 50 cm

Pro ty, kteří hledají moderní designový kus nábytku do své kanceláře nebo obývacího pokoje, můžeme doporučit kulatý konferenční stolek od značky VASAGLE. Tento kulatý konferenční stolek je skvělým doplňkem do místnosti, který vynesete zcela na jinou úroveň.

Barva: Zlatá

Zlatá barva konferenčního stolku dodává místu luxusní vzhled, který se hodí k moderním interiérům. Tento designový kousek je ideální pro ty, kteří chtějí mít nábytek, který bude okouzlující a zároveň bude plnit svůj účel.

Materiál: kov, tvrzené sklo

Konferenční stolek od značky VASAGLE je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Kovový stojan v kombinaci s tvrzeným sklem dělá z konferenčního stolku velmi stabilní a zároveň elegantní kus nábytku. Odolné sklo zaručuje, že se stůl bude používat velmi dlouho.

VASAGLE konferenční stolek

Rozměry: 50 x 55 cm (průměr x V)

Kulatý konferenční stolek od značky VASAGLE má rozměry 50 x 55 cm, které jsou ideální pro menší místnosti. Jeho kompaktní velikost umožňuje snadnou manipulaci s ním a zároveň poskytuje dostatek prostoru pro kávovou knihu nebo květinový aranžmán.

VASAGLE konferenční stolek

Hmotnost: 4,6 kg

Lehká konstrukce konferenčního stolku umožňuje snadné přemístění z místa na místo. S hmotností pouze 4,6 kg se jedná o snadno mobilní kus nábytku, který můžete používat kdekoliv.

Max. statická nosnost: 40 kg

Konferenční stolek od značky VASAGLE má nosnost až 40 kg. Toto zajišťuje, že můžete bez obav umístit na stůl těžší předměty, jako jsou velké kávové knihy, sluchátka nebo vázu.

VASAGLE konferenční stolek

Chcete-li si vybrat tento skvělý kulatý konferenční stolek od značky VASAGLE, navštivte nabídku na stránkách Nábytek-levněji.cz. Vyberte si barvu a materiál, který se bude nejvíce hodi do vašeho interiéru a udělejte své místnosti ještě elegantnější.