Moderní rohová sedací souprava ANTON s měkkým provedením 29

Hledáte moderní a pohodlnou sedací soupravu, která vám umožní odpočinout si po náročném dni? Ano, právě takovou nabízí rohová sedací souprava ANTON s měkkým provedením 29. Výrobce zaručuje kvalitu díky použití kvalitních materiálů.

sedací souprava ANTON

Kvalitní materiály

Rohová sedací souprava ANTON je vyrobena z kombinace tvrdého dřeva a LTD, což zaručuje pevnou a stabilní kostru. Výplně sedáků tvoří polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami faliste, což zaručuje pohodlí a dlouhou životnost.

materiály sedací soupravy ANTON

Měkké provedení 29

Provedení soft 29 znamená, že sedací souprava ANTON je velmi měkká a pohodlná. Toto provedení ocení především lidé, kteří hledají maximální pohodlí a komfort.

provedení soft 29

Nabídka barev a uspořádání

Rohová sedací souprava ANTON je k dispozici v několika různých barvách, takže si určitě vyberete tu, která se nejvíce hodí k vašemu interiéru. Souprava je také k dispozici v několika uspořádáních, takže si můžete vybrat variantu, která bude nejvíce vyhovovat velikosti vašeho obývacího pokoje.

barevné provedení ANTON

Nákup sedací soupravy ANTON

Tuto moderní rohovou sedací soupravu ANTON můžete zakoupit na internetovém obchodě Kupsinabytek.cz. Navštivte stránku a objednejte si ji ihned zde!

nákup ANTON na Kupsinabytek.cz