Noční stolek PAFOS od MEBLINE: Bílá elegance do vaší ložnice

Noční stolek PAFOS od MEBLINE je skvělým doplňkem do vaší ložnice. Jeho bílá matná barva a černé nohy dodají vaší ložnici eleganci a moderní vzhled. Navíc je tato sestava složena z dvou kusů, takže můžete mít moderní a stylové noční stolky na obou stranách vaší postele. Celkové rozměry sestavy jsou Šířka 44,5cm, Výška 51cm a Hloubka 40cm.

Zpracování materiálů

Stolek je vyroben z kvalitních materiálů. Boky jsou z laminované nábytkové desky o tloušťce 16 mm, přední část je pak 16 mm MDF deska. Stolek stojí na čtyřech černých plastikových nohách, které dodávají nočním stolkům PAFOS stabilitu. Čela mírně vyčnívají nad horní část skříňky, což dává produktu nevšední vzhled.

Součástí nočních stolků PAFOS nejsou žádné úchytky, Čela mírně vyčnívají nad horní část skříňky.

Záruka a cena

Kvalitní noční stolky PAFOS od MEBLINE mají záruku 24 měsíců a jsou vynikající volbou pro každého, kdo hledá elegantní noční stolek do své ložnice. Tyto noční stolky jsou k dispozici na internetovém obchodě BREGA. Kliknutím na odkaz se můžete dozvědět více o nočním stolku PAFOS a také si jej můžete zakoupit za skvělou cenu.

Noční stolek PAFOS od MEBLINE

Celkově lze říci, že noční stolky PAFOS od MEBLINE jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní, moderní a elegantní noční stolky pro svou ložnici. S jejich rozměry 44,5 cm x 51 cm x 40 cm a bílým matným designem se hodí do jakéhokoliv interiéru a díky dostupnosti v internetovém obchodě BREGA si je můžete pořídit za velmi dobrou cenu. Pokud hledáte dokonalý noční stolek do vaší ložnice, noční stolky PAFOS od MEBLINE jsou tou správnou volbou.