Nová čalouněná židle GOMILA, která okouzlí černou a chromovou kombinací


Nová čalouněná židle GOMILA

Elegantní čalouněná židle s prodlouženým opěradlem pro pohodlné sezení. Nová židle GOMILA je svůdná kombinace černé barvy a chromového lesku. Její design dokáže okouzlit a přitáhnout pozornost v každé místnosti, kde bude umístěna.

Kovová konstrukce pochromovaná

Kovová konstrukce je pochromovaná a dodává židli tu správnou prémiovou vzhled. Navíc vám zaručí vyšší pevnost a stabilitu židle.

Čalounění vyrobeno z ekokůže v černé barvě

Čalounění židle GOMILA je vyrobeno z ekokůže v černé barvě, což obstará nejen luxusní vzhled, ale také snadnou údržbu a čištění. Díky tomu se vám bude stále pohodlně sedět na této židli.

Výška sedáku je 45 cm

Výška sedáku je 45 cm, což zaručí, že se budete cítit pohodlně i při delším sezení. Navíc vám vysoký opěrák poskytne dostatečnou oporu pro vaši páteř a krk.

Pokud se nacházíte v období rekonstrukce nebo jen přemýšlíte o nové výzdobě své obývací části, tato židle bude tou nejlepší volbou. Vzhledem k tomu, že vynikne také v zasedací místnosti, čekárně či kanceláři, rozhodně se vám hodí do jakékoli místnosti.

Parametry židle GOMILA:

  • Výška: 96/45 cm
  • Šířka: 40 cm
  • Hloubka: 38 cm
  • Barva: černá
  • Materiál: chrom, ekokůže, kov
  • Dodáváno v demontu, záruka 24 měsíců

Přesvědčte se sami a pořiďte si tu nejkrásnější a zároveň funkční židli pro svůj domov či kancelář na stránkách BREGA.cz.

Čalouněná židle GOMILA

Detail čalouněné židle GOMILA

Zadní pohled na židli GOMILA