Nová koupelnová předložka AmeliaHome Bati: Šedá a praktická velikost 60 x 90 cm


Nová koupelnová předložka AmeliaHome Bati

Pociťte nezaměnitelnou měkkost této protiskluzové koupelnové předložky na vlastní kůži. Nová koupelnová předložka AmeliaHome Bati je vyráběna z kvalitních materiálů, které zajišťují nejen pohodlí, ale i bezpečnost. Díky protiskluzovému povrchu se nemusíte bát, že byste na ní uklouzli a zranili se. Navíc je předložka velikostí 60 x 90 cm, což je ideální rozměr pro každou koupelnu.

Šedá a praktická velikost 60 x 90 cm

Bez obav ji navíc můžete vyprat či při nízkých teplotách sušit v sušičce. Koupelnovou předložku často vystavujeme vodě a vlhku, a proto je důležité, aby byla snadno omyvatelná a udržovatelná. Předložka AmeliaHome Bati splňuje tyto požadavky díky své šedé barvě a materiálu, z něhož je vyrobena. Lze ji bez problému vyprat v ruce nebo v pračce a při sušení v sušičce neztrácí své vlastnosti a měkkost.

Koupelnová předložka AmeliaHome Bati

Pokud hledáte koupelnovou předložku, která je nejen pěkná, ale také praktická a bezpečná, pak je pro vás ideální nová koupelnová předložka AmeliaHome Bati. Zkrátka spojuje to nejlepší z obou světů. Navíc právě nyní je můžete zakoupit na stránkách www.nabytekted.cz za skvělou cenu.

Dekorace koupelny