Novinka v Knihovně IONIS: Systém ASIR usnadní hledání literatury


Úvod

Knihovna je místem, kde každý člověk může najít informace a literaturu, kterou potřebuje, ať už pro své studium, pracovní využití či čistě zájmově. Avšak, co když knihovna disponuje tak obrovským množstvím literatury, že hledání požadovaného titulu se stává oříškem? Na tuto otázku odpovídá knihovna IONIS novým řešením.

O knihovně IONIS

Knihovna IONIS je moderní a rozsáhlá knihovna, která disponuje množstvím úložného prostoru jak na knihy, tak i na další materiály, jako jsou například DVD či audioknihy. Její koncept vypadá jako had vinoucí se po stromě směrem vzhůru. Rozměry knihovny jsou šířka 78 cm, hloubka 29,5 cm a výška 170 cm. Výška police je 25,4 cm.

Systém ASIR

Knihovna IONIS přichází s novým řešením na usnadnění hledání literatury. Jedná se o systém ASIR, který umožňuje snadnější a rychlejší vyhledávání požadované literatury. Tento systém umožňuje třídění knih podle různých kritérií, jako je například autor, žánr, obsah a podobně. Díky tomu má každý uživatel knihovny větší šanci najít požadovanou literaturu a to díky jednoduchému rozhraní není vůbec složité.

Závěr

Knihovna IONIS je moderní a inovativní knihovnou, která má k dispozici množství úložného prostoru pro všechny potřebné materiály. Systém ASIR umožňuje snadnější a rychlejší vyhledání požadované knihy podle různých kritérií. Takže pokud máte zájem najít knihu, kterou hledáte už delší dobu, nemusíte dál zbytečně hledat. Stačí si vyhledat knihovnu IONIS a použít systému ASIR. Produkty knihovny IONIS jako je například knihovna IONIS Dub: https://www.codina.cz/produkt/asir-knihovna-ionis-dub poskytují potřebné centrální uložení mnoha knih.