Oválná vana Kaldewei Classic Duo Oval – dokonalý kousek pro vaši koupelnu!

Oválná vana Kaldewei Classic Duo Oval je jedním z nejlepších produktů na trhu. Tato vana je dokonalým doplňkem každé koupelny. Pokud stojíte před rozhodnutím, jakou vanu si pořídit, neváhejte a sáhněte po této kvalitní variantě.

Smaltovaná ocel – vynikající kvalita

Smaltovaná ocel je materiál, který se vyznačuje vynikající kvalitou. Díky tomu je tato vana velmi odolná a náročná na jakékoliv poškození. Při používání nebudete muset mít obavy z toho, že by se vana mohla snadno rozlomit nebo poškodit.

Tento model nabízí rozměry 170 × 75 cm, takže se hodí do větších koupelen. Oválný tvar dává této vaně zvláštní kouzlo a elegantní vzhled, který jí propůjčuje šmrnc.

Balení bez madla, nožiček a podhlavníku

Balení této vany obsahuje pouze samotnou vanu. Pokud to při instalaci budete potřebovat, musíte si dokoupit nožičky, podhlavník a madlo. Pokud byste si toto nevěděli poradit, můžete se obrátit na odborníky, kteří Vám s instalací pomohou.

Nemusíte se však bát, že by instalace byla těžká nebo složitá. Vana je vybavena všemi potřebnými otvory a dírami, takže stačí jen vybrat vhodné místo pro instalaci a vanu připevnit.

Závěr

Oválná vana Kaldewei Classic Duo Oval je skutečně dokonalým kouskem pro vaši koupelnu. Pokud hledáte kvalitu, pevnost, a elegantní vzhled, tak Vám jí tato vana dokáže poskytnout. Pokud si ji chcete pořídit, jednoduše ji můžete zakoupit například prostřednictvím tohoto odkazu .

Koupelna s oválnou vanou

Nezapomeňte, že balení této vany neobsahuje nožičky, podhlavník a madlo. Tyto doplňky je třeba dokoupit. Vana je vyrobena ze smaltované oceli, která je odolná a pevná. Instalace není složitá, takže se nemusíte bát, že byste si s ní nevěděli poradit.

Bílá oválná vana ve světlé koupelně

Pokud považujete koupelnu za důležité místo ve svém domě a chcete si ji zařídit do posledního detailu, potom v této vaně nepochybně najdete ten správný kousek pro Vás.