Petrolejově modrá sametová rozkládací pohovka s černou podnoží – MICADONI LEONA 225 cm, levá strana


Elegantní a praktická pohovka

Najít pohovku, která je elegantní a praktická zároveň, je velmi obtížné. Nicméně, rohová pohovka Leona od firmy MICADONI představuje kombinaci klasického a sofistikovaného stylu, která splní oba kritéria.

Cisté a sofistikované linie

Čisté, hranaté linie této pohovky dodávají sezení tu správnou dávku bohatosti, zatímco knoflíkové detaily přidávají pujčilovou atmosféru.

Sametové čalounění

Vysoko kvalitní sametové čalounění udržuje design svěží a moderní, zatímco černá lakovaná podnož podtrhuje celkový luxusní vzhled.

Funkčnost pohovky Leona

Tato pohovka není jen o vzhledu, ale vyniká i svou praktičností. Snadno ji lze rozložit a vytvořit tak pohodlné lůžko pro nečekané hosty. Kromě toho neseznamuje se s pořádnou sadou polštářů, které poskytnou pohodlné místo k posezení.

Dostupnost barev

Petrolejově modrá sametová pohovka je k dispozici v široké škále barev, jak pestře, tak i v neutrálních tónech. Takže si můžete vybrat právě tu barvu, která bude nejlépe vyhovovat vašemu interiéru.

Péče o pohovku

Chcete-li udržet tuto pohovku v co nejlepší kondici dlouho, doporučujeme ji čistit měkkým kartáčem a vyhnout se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy potom čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

ZAKOUPENÍ

Pokud jste se rozhodli pro tuto úžasnou pohovku, může již nyní objednat na stránkách www.crosta.cz. Tato pohovka je opravdu kvalitní a stojí za investici.