Proč se vyplatí vsadit na lustr TORTUM černá do vašeho interiéru


Nastavitelnost stínítka

Lustr TORTUM je vyrobený v černé barvě a jeho výhodou je, že si stínítko můžete nastavit do variabilní výšky i vzdálenosti od základy. Tuto vlastnost mohou ocenit klienti s nestandardními podmínkami pro umístění svítidla.

Designový kousek do vašeho interiéru

Pokud hledáte světelný zdroj, který ozvláštní váš interiér, je lustr TORTUM tou správnou volbou. Díky svému modernímu designu působí jako zajímavý prvek v místnosti a dokáže zaujmout pozornost.

Vysoce kvalitní materiály

Při výrobě lustru TORTUM jsou použity pouze prvotřídní materiály, což zaručuje vysokou kvalitu výrobku a dlouhou životnost. Svítidlo nejen, že bude sloužit po mnoho let, ale jeho vlastnosti se nezmění ani po čase používání.

Vhodné do různých prostorů

Lustr TORTUM je vhodný nejen pro moderní interiéry, ale také se perfektně hodí do loftových nebo průmyslových prostor. Své místo najde i v komerčních prostorech jako jsou kavárny, restaurace nebo kanceláře. Jedná se o univerzální svítidlo, které dokáže doplnit každý interiér.

Závěr

Vyplatí se proto vsadit na lustr TORTUM, který je multifunkční, moderní a vyrobený z kvalitních materiálů. Koupíte ho na webu codina.cz.

Náhodný obrázek