Recenze napřilnavé WOK pánve Kitchen Craft Oriental, ⌀ 30 cm

Ochutnejte kousek pravého Orientu. Stejně pojmenovaná kolekce značky Kitchen Craft nabízí samé stylové doplňky, díky kterým si i u vás doma budete připadat jako v Asii. Pánev má speciální nepřilnavou úpravu, a tak již nehrozí žádné připalování jídla.

Design pánev Kitchen Craft Oriental

Design pánve Kitchen Craft Oriental je opravdu nádherný. Tento kus vám dokáže dodat trochu té exotiky a stylovosti. Pokud chcete do vaší kuchyně vnést trochu té autenticity asijské kuchyně, tento produkt je pro vás jako stvořený. Je kruhového tvaru s praktickými okrají.

Pánev Kitchen Craft Oriental

Taková pánve by mohla být výhradně ke specializovaným pokrmům, ale rozhodně ji můžete použít k přípravě jakékoli pochutiny, jaké si vaše chuťové buňky budou přát. Navíc, Kitchen Craft nabízí široký sortiment různých kuchyňských dalších doplňků, takže si můžete sami sestavit perfektní set podle vašich představ.

Nepřilnavá úprava a materiál pánve

Pánev Kitchen Craft Oriental má speciální nepřilnavou úpravu, čímž se odlišuje od pánví běžných. Tato úprava zajišťuje, že jídlo se na pánvi nepřipaluje a tím pádem je snazší s ní pracovat.

Detail nepřilnavé úpravy pánve

Pánev je vyrobena z uhlíkové ocele. Tento materiál má vynikající tepelnou vodivost, díky čemuž se rychle zahřeje a rychle také vychladne.

Pro koho je pánve Kitchen Craft Oriental určena

Tuto pánev může používat každý, kdo se zajímá o kuchyni a rád experimentuje s novými recepty. Není určena pouze k přípravě asijských jídel, ale je to univerzální pánev, kterou využijete každý den. Díky nepřilnavé úpravě se s ní velmi snadno manipuluje a připravíte s ní i zdravější varianty vašich oblíbených pokrmů.

Příklad přípravy jídla s pánev Kitchen Craft Oriental

Závěr

Pánev Kitchen Craft Oriental je skvělou volbou pro každého, kdo se chce trochu pobavit v kuchyni a zkusit nové recepty. Je to univerzální pánve, takže ji můžete použít k přípravě jakéhokoli jídla. Nepřilnavá úprava je velikou výhodou, díky níž se snadněji pracuje s potravinami. Pokud hledáte doplňky do vaší kuchyně, které by ji trochu pozměnily a navnadily vás k vaření, pánve Kitchen Craft Oriental by mohly být tou pravou volbou.

Chcete-li si pánev Kitchen Craft Oriental zakoupit, navštivte web https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/neprilnava-wok-panev-kitchen-craft-oriental-30-cm.