Rozkládací pohovka GRAHAMIA 14 – luxusní kousek v třešňově červené látce!

Pokud hledáte pohovku, která Vám přinese nejen pohodlí, ale také kousek luxusu, určitě vás zaujme pohovka GRAHAMIA 14.

Čalouněná rozkládací pohovka

Jak již z názvu víme, pohovka je rozkládací a nabízí nám tedy další funkci – spaní. To je perfektní pro nečekanou návštěvu nebo pro ty, kteří chtějí ustoupit od svého rozvinutého každodenního života a strávit den v obývacím pokoji na pohovce s dobrým filmem.

Pohovka Grahamia 14 je navíc čalouněna vůbec jednou z nejkrásnějších barev- vínově červenou látka Mat Velvet 68, která jí dodává nádech luxusu a krásy. Látka je nadmíru příjemná na dotek a tak se přikládá velký důraz na její kvalitě.

Díky této barvě, nikdy nebude vaše obývací pokoj vypadat šedivě a nudně. Naproti tomu, získáte zcela neobvyklý kousek, který bude vaším hrdinou domova.

Materiál: látka

Také bychom rádi upozornili na design, který tuto pohovku zdobí a to nejen barvou, ale také materiálem z kterého je vyrobena. Pohovka je vyrobena z látka, což zajišťuje nejen krásu a eleganci, ale také následnou snadnou údržbu , díky níž si uchová její novotu i po mnoha letech.

Další výhodou látka je, že je příjemná na dotek a pro vás posezení nebude žádnou komplikací.

Rozměry

Pohovka Grahamia 14 je navíc velká, má rozměr 245 x 85 x 97cm , takže budete mít dostatek prostoru na vaši nejlepší televizní zábavu. Při rozložení na spaní má pohovka do velikosti 195 x 125 cm, což stačí na dvě osoby.

Sednout si a užít si film nebo si přečíst knihu – to vše zvládnete, díky velikosti a pohodlnosti sedání této pohovky.

Dodání a montáž

Poslední věcí, na kterou bychom rádi upozornili, je to, že pohovka je dodávaná v demontu. To znamená, že si ji budete muset sami poskládat. Nicméně, sehnat si montážní návod není žádný problém.

Nenechte se zastrašit, montáž není těžká a pokud vás to nějakým způsobem zaskočí, prostě se na profesionály obrátíte.

Pokud hledáte kousek luxusu, který bude vaším hrdinou obývacího pokoje, neváhejte a navštivte náš web, kde si můžete pohovku Grahamia 14 zakoupit. Klikněte zde a rozmazlete vaše tělo tak, jak si zaslouží!

Rozkládací pohovka GRAHAMIA 14