Stylová žlutá pohovka s zlatou podnoží od MICADONI – Mamaia 177 cm

Odpočinek zaujímá v současné době velmi důležité místo, proto by ve vaší domácnosti nemělo chybět kvalitní a pohodlné sezení. Elegantní třímístná pohovka MICADONI MAMAIA tento požadavek splňuje, zároveň vyniká elegantním a nadýchaným vzhledem.

Pohodlnost a design v jednom

Velmi příjemné látkové čalounění v žlutém odstínu a zlatá kovová podnož vytváří kontrast, který interiéru dodá nádech elegance a luxusu. Díky zajímavému prošívání vzniká jemný design, jenž do vašeho domova vnese lehkost a styl. Opěrné polštářky zvednou úroveň vašeho odpočinku o stupeň výš.

MICADONI MAMAIA - žlutá pohovka s zlatou podnoží

Komfort a pohodlí

Nejenže pohovka Mamaia vypadá skvěle, ale poskytuje také vysoký komfort a pohodlí. Sedák je měkký a poddajný, díky čemuž je sedět na něm velice příjemné. Pohovka je také dostatečně velká, aby na ni mohli pohodlně sedět tři lidé. A pokud se budete chtít na chvíli natáhnout a odpočinout si, určitě oceníte i kvalitní opěrné polštářky.

Detail pohovky Mamaia s opěrnými polštářky

Univerzální použití

Pohovka Mamaia je vhodná pro různé interiéry. Díky svému lehkému a elegantnímu designu se hodí jak pro moderní interiéry, tak i pro ty tradičnější. Žlutý odstín látky pak dodá interiéru potřebnou správnou dávku energie a optimismu.

Pokud hledáte pohovku, která bude nejen krásná na pohled, ale také velmi pohodlná a kvalitní, pak je třímístná pohovka Mamaia od značky MICADONI tou správnou volbou. Vyzkoušejte si ji doma a uvidíte, jak se stanete závislými na jejím komfortu a kráse.

Zkuste si nyní objednat pohovku Mamaia s žlutým čalouněním a zlatou podnoží a připravte se na nekončící odpočinek a relaxaci.