Stylové a moderní černé závěsné svítidlo LAMKUR pro váš interiér

Černé závěsné svítidlo – LAMKUR je unikátní kus, který může ozdobit jakýkoliv interiér. Jeho moderní design a stylový vzhled jistě zaujmou vaše návštěvy a zároveň dodají vašemu prostoru eleganci a sofistikovanost.

Popis výrobku

LAMKUR je závěsné svítidlo s černým kovovým tělem, které je doplněno skleněnými koulememi. Ty jsou umístěny v pravidelných intervalech po celém těle svítidla a vytvářejí tak originální světelné efekty. Svítidlo je navíc vybaveno kovovou řetězovou konstrukcí, která umožňuje regulaci výšky svítidla.

Černá barva svítidla a jeho jednoduchá konstrukce umožní jeho snadné začlenění do každého interiéru.

Technické specifikace

LAMKUR je osazeno devíti E14 závitovými patičkami, které umožňují použití běžných žárovek s nižším výkonem. Maximální výkon svítidel je 40 W na každou patičku. Kromě toho je svítidlo vybaveno kabely s délkou 150 cm a regulovatelnou výškou až 100 cm. Svítidlo má celkový průměr 60 cm a výšku 50 cm.

Tyto technické parametry zaručují, že LAMKUR bude poskytovat dostatek světla pro celou místnost a přitom nezaslouží vysokou energetickou spotřebou.

Závěr

Pokud hledáte jedinečné a moderní svítidlo, které ozdobí vaše prostory a zároveň poskytne dostatek světla, LAMKUR je tím pravým volbou. Tuto krásnou a praktickou dekoraci si můžete pořídit přímo na našem eshopu na https://www.esrom.cz/produkt/cerne-zavesne-svitidlo-lamkur-9.

Nenechte si ujít příležitost získat jedinečnou a kvalitní dekoraci pro váš interiér!

LAMKUR - Černé závěsné svítidlo

Obrázek 1. Příklad umístění svítidla LAMKUR v prostoru.

LAMKUR - Detail designu

Obrázek 2. Detail designu černého závěsného svítidla LAMKUR.