Stylové stropní svítidlo s LED technologií – TooLight Elegant Four LED


Moderní stropní svítidlo vyrobené s maximální pozorností věnovanou na detaily. Geometrický styl, ve kterém bylo svítidlo vytvořeno, bude ideální pro moderní minimalistické podkroví nebo industriální interiéry. K výrobě lampy byla použita nejkvalitnější ocel, která byla v další fázi výroby několikrát pokryta vrstvou antistatického smaltu. To vytvořilo dokonalý povrch odolný proti poškrábání a jakémukoli oděru nebo mechanickému poškození.

Integrovaný LED zdroj

Výhodou svítidla TooLight Elegant Four LED je integrace moderní LED technologie, která zajišťuje úsporný provoz a vysokou životnost žárovek. Celkový výkon lampy je 3200 lm, což zaručuje dokonalé osvětlení místnosti.

Stylové stropní svítidlo s LED technologií - TooLight Elegant Four LED

Svitidlo TooLight Elegant Four LED je perfektní volbou pro ty, kteří hledají moderní design a kvalitní provedení. Tento model dokonale zapadne do interiérů, jejichž styl je minimalistický a strohý.

Pokud si chcete prohlédnout toto stylové stropní svítidlo s LED technologií, navštivte naši stránku https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/toolight-stropni-svitidlo-elegant-four-led.