Světle modrá plastová jídelní židle ZUIVER THE OCEAN vyrobená z recyklovaného plastu z oceánu


Světle modrá plastová jídelní židle ZUIVER THE OCEAN – recyklovaný plast z oceánu

Zní to jako sen, ale je to skutečnost

Již nějakou dobu je plastové znečištění jedním z největších problémů současnosti. Značka ZUIVER se rozhodla s tím něco udělat a využít takzvaný OWP (OCean Waste Plastic) na výrobu své nové jídelní židle The Ocean.

Minimalizování ekologické stopy

Svým použitím recyklovaného plastu z oceánů se snaží minimalizovat negativní dopad na živou přírodu a omezit využití nového plastu. Proces výroby této židle je tak zodpovědnější vůči životnímu prostředí a přispívá k omezení plastového znečištění.

Unikátní design

Kromě své ekologičnosti má židle THE OCEAN také unikátní design. Originálně tvarované plastové sedák je doplněn recyklovanou kovovou podnoží, která je stejně zbarvená. Díky svému jednoduchému designu skvěle zapadne do moderních minimalistických interiérů. Kromě světlé modré, která je krásně osvěžující a neutrální zároveň, je židle dostupná ve více barvách.

QR kód s unikátní informací

Každá židle The Ocean je dodávána s QR kódem, který vám prozradí, kde byl nalezen plast použitý na její výrobu. Tento kód také prozradí, kolik plastového odpadu bylo nasbíráno do dne, kdy byla židle vyrobena. Tuto informaci můžete sdílet se svými přáteli a rodinou a ukázat jim, jakou pozitivní změnu může mít každý z nás na životní prostředí.

Minimální množství k objednání jsou dva kusy

Poznámka na závěr – minimální objednatelné množství židlí The Ocean jsou dva kusy. Takto se můžete podílet na ochraně přírody společně s námi a i malým krokem ukázat, že nám na planetě záleží.

Více informací o židli najdete na https://www.interierio.cz/produkt/svetle-modra-plastova-jidelni-zidle-zuiver-the-ocean.