Uspořádejte si pracovní prostor s psacím stolem CASEN s praktickými šuplíky z bukového dřeva

Pracovní prostor je pro každého z nás velice důležitý. Většinu našeho dne strávíme u počítače a proto je důležité mít k dispozici kvalitní a praktický stůl. Psací stůl CASEN je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní stůl s dostatkem úložného prostoru.

Psací stůl se šuplíky

Psací stůl se šuplíky

Tento psací stůl je vyroben z kvalitního bukového dřeva a nabízí praktické šuplíky na různé drobnosti. Stůl je v neutrální barvě – buku, což umožňuje s ním ladit různé kousky nábytku do vaší kanceláře.

Jeho rozměry jsou 100/45/72 cm, což z něj činí ideální stůl pro menší prostory. Díky svému designu se hodí jak do firemní kanceláře, tak i do soukromých podniků či ložnic.

Šuplíky

Materiál: LTD

Psací stůl CASEN je vyroben v EU z kvalitního materiálu LTD, který zajišťuje dlouhou životnost a odolnost nábytku. Díky tomu si můžete být jistí, že váš nový psací stůl vám poslouží mnoho let a zajistí pohodlnou práci.

Nejlepší je, že tento psací stůl se snadným a rychlým způsobem dokážete smontovat i sami. Stačí si jen přečíst přiložený návod. Pokud byste si s montáží nevěděli rady, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu, která vám pomůže s montáží nebo s kterýmkoliv jiným problémem.

Dodává se v demontu

Psací stůl CASEN vám přijde v demontu, což znamená, že si ho můžete snadno a rychle smontovat doma. A to za pomoci návodu, který najdete v balení. Takže jestliže hledáte psací stůl s dostatkem úložného prostoru, kvalitním materiálem a snadnou montáží, určitě zvažte nákup psacího stolu CASEN.

Zajímá vás cena? Nakupujte páčou, jednoduše a přehledně na https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/psaci-stul-se-supliky-casen-buk.